Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir

Bu çalışma Creative Commons Attribution 4.0 ile lisanslanmıştır


Haberler

4/2017


Makale Çağrısı -20.01.2018 15:54:22

Journal of Life Economics, 2014’de yayın hayatına başlayan uluslararası hakemli ve süreli bir dergidir. Dergi, yaşamın ekonomik temellerinin tartışıldığı bir forum oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede, yüksek kalitede teorik ve uygulamalı makalelere yer verilmektedir. Başta ekonomi olmak üzere tüm sosyal bilim alanlarında çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve profesyonellerin görüş ve çalışmalarını bir araya getirmektedir.  Journal of Life Economics,  Ekonomi, İşletme ve Pazarlama, Finans, Muhasebe, Bankacılık, İstatistik, Ekonometri, Yönetim, İnsan Kaynakları, Sosyoloji, Sosyal Refah, Kalkınmanın Kültürel Boyutları, Turizm, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Hukuk, Sosyal Hizmetler, Sağlık Ekonomisi ve Politikaları, Eğitim Ekonomisi … gibi alanlarda makaleler yayınlar.

Dergi; KIŞ (Ocak), BAHAR (Nisan), YAZ (Temmuz) ve GÜZ (Ekim) dönemleri olmak üzere yılda 4 sayı olarak yayımlanmaktadır. 

Journal of Life Economicsücretli-açık erişimli elektronik bir dergidir. Dergide yayımlanan tüm makalelere DOI numarası atanmaktadır. Dergi, başta EconLit, Index Copernicus, CEEOL, EBSCOHost, Google Scholar, Ulrichsweb, DOAJ olmak üzere çeşitli uluslararası indeksler tarafından tarafından taranmakta olup birçok indeks tarafından da değerlendirmeye alınmıştır (Dizin ve Indeksler).

Derginin yayın dili Türkçe ve İngilizcedir.

Yazılar, Makale Takip Sistemi üzerinden elektronik ortamda gönderilmektedir.

Makalelerinizi, http://www.jlecon.com/mts.aspx adresinden online olarak yükleyebilir ya da info@jlecon.com adresine yollayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: info@jlecon.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Saygılarımızla...

Turgay BERKSOY & Özge UYSAL ŞAHİN

Dergi Editörleri

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Tarandığımız veritabanı ve indexler -16.01.2018 01:46:38

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Haberlerin Tamamı

Gelişmiş AramaAdres :RATING ACADEMY Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, Sarıcaeli Köyü ÇOMÜ Sarıcaeli Yerleşkesi No: 276 D-I, Merkez-Çanakkale / TÜRKİYE
Telefon : +90 555 477 00 66 & +90 5372425794 Faks : -
Eposta : info@jlecon.com Facebook:https://www.facebook.com/journaloflifeecon

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri